Rüyada Haykırdığını Görmek

Yorum Yok -

Rüyada bir topluluğa haykırdığını gören kimse, devlete erer.

Rüyada yalnızca bağırdığını gören kimsenin, sertliği gider ve kuvveti zayıflar.

Bir kimsenin rüyada insanlara karşı haykır­dığını görmesi, otorite sahibi olmaya, devlet ve nîmete işâret eder. Rüyada kendinizi insanlara haykırırken görmek, servete ve mevkiye sahip olmaya işarettir.

Rüyada tek başına bağırdığını görmek, güç ve kuvvetin zayıflayacağına işârettir. Bazen de rüyada tek başına bağırdığını görmek, yıkılmak veya boğulmak gibi belâlardan meydana gelecek fitneye, yahut insanların dehşetli bir hastalığa yakalanacağına işâret eder.

Denizde boğulmak üzereyken haykırdığınızı görmek, fitne ve hastalığa işarettir.

Bir kimsenin rüyada haykırdığını görmek, sevince işarettir şeklinde yorumlanır denmiştir. Bu haykırma, gerek hiddetten, gerekse sevinçten ve gerekse beklenme­dik bir olaydan olabilir. Bu durum maddi ve manevi bir se­vince işaret eder denmiştir.

Rüyada haykırdığını veya bir başka kişinin haykırışını işittiğini görmek, o bölgede bir keder, bir sıkıntı olduğuna işaret eder demiştir.

Bir kimsenin rüyada ağlama sesiyle karışık bir haykırış işittiğini görmesi, sevinç ve ferahlamaya işaret eder. Gülmek sesiyle karışık bir haykırış işittiğini görmek, kedere, hüzün ve musibete işaret eder denmiştir.

Yorum Yap