Rüyada Harabe Ev Görmek

Yorum Yok -

Hayra yorulmayan bir rüyadır. Rüyada harabe ev görmek özellikle özel hayatta sıkıntılar çıkacağına işaret olarak kabul edilir. İş hayatında borçlanmaya, aşk hayatında ayrılık ya da büyük kavgalara delalet olan bu rüyayı gördüyseniz biraz sakinleşmek için kendinize zaman tanımalısınız. Bu dönemde alacağınız kararlar sağlıksız olabilir ve sizi zor durumda bırakabilir.

Tersine yorulan rüyalardandır. Rüyasında yıkılmış bir ev gören kimse, gerçek yaşamında kendisini mutlu hissedeceği gelişmeler ve hayırlı haberler ile müjdelenmiş demektir.

Hayırlı rüyalardandır. Rüyasında harabe bir evden çıktığını gören kimsenin hayatında rahat bir nefes alacağı, dertlerinden, karmaşadan kurtularak refaha kavuşacağı rivayet edilir. Mantıklı kararlar alarak kendi hayatını daha iyi bir noktaya taşıyacaktır.

Rüyanızda yıkılmış ev gördüyseniz eğer bu dönemde herkese güvenmemenizde fayda vardır. Çünkü bu rüya, rüya sahibinin arkasından konuşulduğunu, iftirayı değilse de can sıkıcı konuşmaları işaret eder.

Rüyada köy evi görmek, şehir değiştirmeye delalettir. Rüya sahibi bekar bir kişi ise, bu rüya gelecekteki eşinin sakin bir kimse olacağını işaret eder.Şehir değişikliğini rivayet eden bu rüyada görülen köy evi yıkık ve çok eski ise şehir değişikliği ile beraber hayat kalitesinin düşeceği, yeni gibi temiz ve sağlam bir köy evi görmek ise şirin ve mütevazi bir eve sahip olunacağına alamettir.

Yorum Yap