Rüyada Göç Görmek

Yorum Yok -

Rüyada bir evden diğer bir eve göçtüğünüzü görmek, bir korkuya, nereye gideceğinizi bilmeden evinizden göç etmek birlerinin sözünü dinlemeyip istikbalde sefalete ve perişanlığa düşeceğiniz ihtimali olduğuna, evinizin eşyasını başka bir yere göç ettiğinizi görmek, dinin yasak saydığı şeylerden kaçtığınıza, eşinizin bulduğunuzu görmek ise men edilmiş şeylerle uğraştığınıza yorumlanır.

Rüyasında bir yerden başka bir yere göç ettiği gör­mek, rüya sahibinin bir korkuya düşeceğine veya hayatın­da çok önemli bir değişiklik meydana geleceğine işarettir.

Rüyasında nereye gideceğini bilmeden evinden göç ettiği­ni gören kişi, gelecek günlerinde bir sıkıntı ve perişanlığa düşeceğine ve bunun sebebi de büyüklerinin sözlerini dinlemediğine işaretle tabir olunur.

Rüyasında evinin eşyasını başka bir yere taşıdığını gör­mek, dinin yasakladığı şeylerden korunmak için çaba sarf  ettiğine ve kötü bir şeyi iyi ve güzel bir şeyle değiştirmek gayretinde olduğuna işaret olarak yorumlanır. Ancak rüya da eşyalarını iyi bir yerden kötü bir yere taşıdığını gör­mek, rüya sahibinin men edilmiş, yasaklanmış kötü şey­lerle uğraştığına işaretle yorumlanır.

Yorum Yap