Rüyada Ev Temizlemek

Yorum Yok -

Rüyada ev temizlemek hayra yorulur ve kişinin iş hayatındaki sorunların, sıkıntıların artık çözüme kavuşacağına, aile hayatındaki para problemlerinin son bulacağına, kısa zamanda ortadan kalkacağına, mutlu ve huzurlu günlerin yakın olduğuna işaret eder.

Rüyada evinin önünü temizlemek rüya sahibinin sevdiklerinin, arkadaşlarının ya da dostlarının evine misafirliğe geleceğine, kişiyi ziyaret edeceğine, bu kişilerin gelişinin rüya sahibini çok mutlu edeceğine tabir edilir.

Rüyada cam temizlemek kişinin iş hayatında ya da eğitim hayatında beklediği bir haber alacağına, hazırlamaya çalıştığı bir proje ile ilgili olumlu adımlar atacağına ve iyi bir noktaya geleceğine, hayallerini gerçekleştireceğine, hızlı bir şekilde ilerlemeye, kendini göstermeye ve takdir almaya, saygınlık kazanmaya işaret eder.

Rüyada tava temizlemek kişinin iş hayatında yapmak istediği bir yatırım için aldığı borcu sonunda kapatacağına, elinin bollaşacağına ve maddi açıdan rahata erdiği, refaha ulaşacağı günler yaşayacağına, her şeyin yolunda gideceğine ve sıkıntısız günlere tabir edilir.

Rüyada baca temizlemek rüya sahibinin aile hayatında ya da sosyal hayatında rahat edeceği günlere, huzurlu bir yuvaya sahip olacağına, aile bireyleri ile arasında artacak olan muhabbete, sevgiye, neşe dolu günlere, hayırlı evlatlara, sevgi dolu bir ailenin varlığına ve kişinin eşi ile arasındaki bağın her geçen gün kuvvetlenerek artacağına, ilk gün ki gibi birbirlerini seveceklerine delalet eder.

Yorum Yap