Rüyada Eski Para Görmek

Yorum Yok -

Rüyada eski para görmek, rüyayı gören kişi için uyarı niteliği taşıyan bu rüya düşman sahibi olmaya ve bu düşmanların sayıca fazla olmasına, yakın zamanda gelecek olan zarara delalet eder. Rüyada bakır bir eski para görülmüş ise bir kadın sebebi ile oldukça kötü bir duruma düşürüleceğine, dedikodu ya da iftira olarak yorumlanıyor. Görülen eski para çamurlu ise kanunlara karşı gelmeye ve hapse girmeye delalet eder. Rüyada altın bir eski para görülmüş ise rüya sahibinin zor gününde dostu tarafından destek göreceğine ve bu sıkıntıdan bu sayede kurtulacağına delalet eder.

Rüyada eski para bulduğunu görmek, rüyayı gören kişi eğer her hangi bir define kazarken bu payı buluyorsa geçmişten gelen günahlarının gün yüzüne çıkması ya da bu günahlardan dolayı sıkıntı yaşayacak olmaya delalet eder. Rüyada sokakta bir yerde eski para bulmak iffetsiz bir kadın ile arkadaşlık kurmaya tabir olunur. Evin içersinde bulunmuş ise akraba ya da aile içinde düşman olduğuna delalet eder.

Rüyada eski para sahip olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin yeni dertlerinin yanı sıra eski dert ve sıkıntılarının da onun peşini bir türlü bırakmadığına delalet eder. Aynı zamanda rüya sahibinin düşmanları ile yapacağı tartışmaya tabir olup, yenilgiye uğramak ile yorumlanıyor.

Yorum Yap