Rüyada Dimağ Görmek

Yorum Yok -

Rüyada dimağ görmek, görülmeyen biriktirilmiş mala veya paraya işaret eder şeklinde yorumlanır. Rüyasında kendi dimağını büyümüş olarak görenin bu rüyası, onun akıllı bir kimse olduğuna işaret eder. Rüyada kendisinin dimağının büyük oldu­ğunu görmek, akıl üstünlüğü ile tabir olunur.

Rüyasında dimağının yok olduğunu görmek, onun (rüya sahibinin) cahil ve ahmak olduğuna işaret eder. Bir kimsenin rüyada dimağının yok oldu­ğunu görmesi, cehaletinin derinliğine işâret eder.

Rüyasında kendi dimağını yediğini gören kimsenin bu rüyası, onun kendi malını yiyeceğine veya yediğine işarettir. Rüyada dimağını veya kemiklerinin iliklerini yediğini görmek, kendi malını yemeye işârettir.

Rüyasında başka birinin dimağını yediğini görmek, rüya sahibinin pek yakında vefat edeceğine (öleceğine) işarettir. Veyahut o kimse, rezil bir adamın parasını yiyeceğine işa­rettir. Bazı yorumculara göre ise, rüyada dimağ görmek, dine ve sağlam itikada (inanca) ve gizli ibadet yapmaya işaret eder şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada dimağ görmek, gizlice biriktirilmiş mala işârettir.

Bazı kere de rüyada dimağ görmek, içten inanca, din güzelliğine ve güzel itikada yahut gizli amele işâret eder.

Yorum Yap