Rüyada Canlı Bomba Görmek

Yorum Yok -

Rüyada canlı bomba görmek birçok farklı şekilde yorumlanır. Bu yorumlar rüyayı gören kişinin yaşadığı şartlara, yaşına, cinsiyetine ve psikolojisine göre değişiklik gösterebilir. Rüyasında canlı bomba gören kişinin çeşitli korkuları vardır ve kendini güvende hissetmediği bir ortamda yaşıyor olabilir. Bir başka yoruma göre ise bu rüya bir ya da birçok düşmanın habercisidir. Sıkıntılı ve zorlu zamanlar yaşanacağına ya da düşmanlarının ani ataklarıyla zarara uğrayacağına işaret olabilir. Kişinin tutumsuz ve ihtiyatlı olmadığı şeklinde de yorumlanır. Rüyayı gören kişi aşırı veya hesapsız harcamaları yüzünden maddi olarak zorluklar çekecek, kendisini toparlayamayacağı bir sürece girecektir. Fakat bu rüyayı olumlu olarak yorumlayanlar da vardır. Rüyasında canlı bomba gören kişinin hayırlı haberler alacağına, sağlık açısından parlak günler yaşayacağına, maddi durumu iyi olan biriyle ahbaplık kurup fayda sağlayacağına ve feraha çıkacağına dair rivayetler vardır.

Rüyasında canlı bomba olduğunu gören kişinin iç dünyasında bazı sıkıntılar mevcuttur. Bu rüya kişinin içinde biriktirdiği duyguları ya da düşünceleri öfkeyle ve aşırılıkla dışarıya çıkaracağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi, bu davranışlarıyla çevresinin tepkisini çekecek ve kendini doğru ifade edemediği için bazı tavırlarla karşılaşacaktır. Böyle bir hadiseyi yaşamamak için rüyayı gören kişi hal ve hareketlerine dikkat etmeli, içinde biriktirdiklerini doğru şekilde ifade etmeyi öğrenmelidir.

Rüyada canlı bombanın patladığını görmek ani haber, sarsıcı ve yıkıcı bir bela ile karşılaşmayı işaret eder. Bu rüyayı gören kişi beklemediği birinden gelecek kötülüğe karşı kederlenecektir.

Yorum Yap