Rüyada Cd Görmek

Yorum Yok -

Rüyayı gören kişi, daha iyi yaşam şartları için çabalamaktadır. Rüyada cd görmek konfor ve lüksü artırmaya yinlik bir yaşamı hayaldir. Maddi olanakların artmasına yönelik bir çaba içindesiniz. Rüya sahibi istediği duruma gelebilmek için alın teri dökecek.

Rüyayı gören kişinin maddi durumu iyidir. Rüyada cd görmek ferah düzeyinin daha da artacağını gösterir. Kendi işinizin patronu lacak ya da önemli kazançlar sağlayacaksınız. Bolluk ve bereket dolu günler sizleri bekliyor.Günleriniz neşe ve zevk içinde geçecek. Sefa dolu hayatı hayal ettiğiniz gibi yaşayacaksınız.

Rüya sahibi, varlıklı ve adı geçen birinden destek alacaktır. İstediği yaşam şartlarına kavuşacak ve bol rızık kazanacak. Rüya sahibinin hayatı huzur dolu geçeceği gibi maddi bakımdan da zorluk çekmeyecek. Aile düzeni daha iyi hale gelecek olan rüya sahibi tüm işlerinde başarılı olacak. Rüyayı gören kişinin hayatına yeni fırsatlar girecek ve kendini ayrıcalıklı hissedecek. Yeni iş imkanları, ticaret hayatında büyük atılımlar sizleri bekliyor.

Cd kırmak iyi bir rüya değildir. Şanssızlığı simgeler. Yanlış işlere atılacak ve maddi kayıplar yaşayacaksınız. Zor durumlara düşebilir ve iş yaşantınız tehlikeye girebilir. Yanlış planlar ederek büyük zarara uğrayacaksınız. Aile düzeninizde de bozukluklar olacak. Şans ve kısmetiniz azalacağı gibi rızık kapılarınızda kapanacak. Kötü bir bulutun üzerinizde gezeceğinin habercisi.

Yorum Yap