Rüyada Zenci Bebek Görmek

Yorum Yok -

Rüyada zenci bebek görmek sizi sıkıntılı, zor günlerin beklediğine işarettir. Rüyanızda zenci bir bebek gördüyseniz hem sağlıksal açıdan hem de parasal anlamda zorluklar yaşayacağınıza delalettir. Stresli ve zor günlerde çevrenizdeki hayırlı kişiler tarafından teselli edileceğiniz anlamına gelir.

Gelecek kötü haberlerin işaretçisidir. Alacağınız bu haberler sizi yoracak ve üzecektir. Bu tatsız haberler karşısında tanıdığınız güvendiğiniz bir kişiden yardım alarak içinde bulunduğunuz olumsuzluklar karşısında savaşabileceğinize de işaret eder.

Zenci bebek görmekle aynı anlamda yorumlanır. Hayatta karşınıza zorluklar çıkacağı ve bu zorluklar altında ezileceğiniz anlamına gelir.

Yaşayacağınız kafa karışıklıkları ve içinden çıkamayacağınız sorunları işaret eder. Bu dönemde karamsar düşüncelere dalabilirsiniz, içine düştüğünüz karamsarlık sizi daha zor durumlara sürükleyecektir.

Eğer evli ve çocuğunuz varsa çocuğunuzun hastalanacağına işarettir. Çocuğu olmayan biri zenci bebek doğurduğunu görmüş ise etrafında çok sevdiği birisi ciddi bir hastalığa yakalanacaktır diye yorumlanır.

Çevrenizde hasta veya zor durumda birisi varsa bu zorluklardan kurtulacağına işaret eder. Eğer uzaklarda uzun süre ayrı kaldığınız bir tanıdığınız varsa yakın zamanda kavuşacağınıza işarettir.

Rüyanızda zenci bir bebek emzirdiğinizi gördüyseniz manevi anlamda boşluk ve bunalıma düşeceğiniz, bu sebeplerden iş hayatınızda olumsuzluklarla ve sizin için hayırsız olan kişilerle karşılaşacağınız anlamına gelir. Bu faydasız kişiler iş hayatınızda sizin önünüze geçerek birçok işte engel oluşturacak ve sizin gözden düşmenize neden olacaklardır.

Aldığınız kararların hayatınızda olumsuz etkiler yapacağı, bu durumun sizi üzeceği anlamına gelir. Eğer yeni bir iş girişiminde bulunacaksanız bu iş sizin için hüsranla sonuçlanabilir.

Yorum Yap