Rüyada Zenci Adam Görmek

Yorum Yok -

Aydınlık bir rüyada zenci adam görmek rüya sahibinin başının sıkıştığı zamanlarda destek alabileceği güçlü biri olduğuna delalettir. Yardım alınacak bu kişinin, gönlünde kötülük taşımayan, iyi niyetli bir kimse olduğu tabir edilir. Genellikle rüyada görülen zenci adam itibarı ve maddi – manevi güçlü olmayı temsil ettiği için ya rüya sahibinin güçlü biri olduğu ya da bu tarz bir insandan destek göreceği tabir edilir.

Bekar kadınlar için sağlıklı bir ilişkinin yer aldığı saygılı ve uzun ömürlü bir evliliğe işaret eder. Büyük bir aşkla hayatların birleşeceği ve ömür boyu güzel bir ilişki yaşanacağı rivayet edilir.

Rüyada ölü zenci adam görmek, olumsuz gelişmelere, sağlık problemlerine işaret eder. Böyle bir rüyayı gören kişinin uğraş verdiği işlerin gidişatını daha sıkı takip etmesi önemlidir.

Hayatın büyük bir şekilde yön değiştireceğinin habercisidir. Hayata yeni atılmış ya da eğitimi sürdüren kişilerin yurtdışında yaşama ya da eğitim alma şansına sahip olunabileceğini rivayet eder.

Genel olarak sıkıntıyı işaret eden bir rüyadır. Rüya sahibinin hayatında maddi ve/veya manevi zorlukların yaşanacağı rivayet edilir. Ancak rüyalar, tabir edildiği sırada sıklıkla tek bir unsur üzerinden ele alındığı için endişelenmek yerine rüyadan hatırlanan diğer detayları inceleyerek ve cinsiyet, medeni hal gibi kişisel özellikleri dikkate alarak yorumlamak gerekir.

Yorum Yap