Rüyada Yüzdüğünü Görmek

Yorum Yok -

Rüyada suda yüzmek elinize helal mal geçeceğine mevkinin yükseleceğine yorumlanır. Su bulanıksa haram mal elde edeceğinize, suya düşüp kurtulmak, gam ve üzüntüden kurtulacağınıza, tuzlu suda yüzmek hayırlı haberler alacağınıza işarettir. Derinde yüzdüğünüzü görmek, bekarlar için hayırlı evliliğe işarettir. Rüyasında denizde yüzdüğünü gören kimse, istek ve ar­zusuna, dilek ve muradına erer şeklinde yorumlanır.

Bir kimse rüyasında, denizi yüzerek geçtiğini görse, kurtuluşa ereceği ve selamette olacağına işaretle yorumlanır.

Yüzerken cesaretli olduğunu ve korkmadığını görse, selamette ve iyilik içinde olduğuna yorumlanır.

Bir kimse, rüyasında sakin bir denizde yüzdüğünü görse, devlet memuru olacağına işarettir şeklinde yorumlanır.

Bir kimse denizin derinliklerinde güzel güzel yüzdüğünü görse, büyük bir işe veya büyük bir memuriyete girer şek­linde yorumlanır.

Bir kimse rüyasında denizde kafası üzerinde yüzdüğünü görse, günahından tövbe eder ve işlediği günahtan dolayı pişmanlık duyar şeklinde yorumlanır.

Bir kimse rüyasında, denizde değil de karada (susuz yerde) yüzdüğünü görse, bu rüyası, onun, sıkıntıya düşeceğine veya hapse gireceğine veya çaresizlik içinde kalacağına işaret olarak yorumlanır.

Yüzerek kıyıya çıkmak, eğer ilim öğreniyorsa ondan vazgeçmeye yahut sıkıntıdan kurtulmaya delâlet eder.

Bazen de yüzmek, hapse girmeye işâret eder.

Suda yüzdüğü halde korktuğunu görmek, rüya sahibinin hapse girmesineya da hastalığa düşmesine işâret eder.

Rüyada denizin derin yerine girdiğini ve hoş bir şekilde yüzdüğünü görmek, büyük bir işe girmeye veya memuriyete işâret eder.

Denizde yüzdüğünü gören kimse bilimle ilgiliyse arzu ettiği şeye kavuşur. Denizde yüzüp sonra sahile çıkarsa, ilimden vazgeçer. Denizin derin yerine gittiğini, orada güzel bir şekilde yüzdüğünü gören, büyük bir işe girer, yükselir. Kendisini suyun örttüğünü, orada öldüğünü ya da suda boğulduğunu gören, şehit olarak ölür. Deniz veya nehirde yüzmek, rüya sahibinin inançlı ve dinine bağlı bir kimse olduğuna işaret eder.

Denizin derin yerine girdiğini ve orada güzel ve hoş bir şekilde yüzüdüğünü görse, büyük bir iş veya büyük bir memuriyete girer.

Bir kimse suda yüzdüğünü görse, bir düşmanlıkta bulunur ve düşmanına galip gelir.

Rüyada deniz veya nehirde yüzmek rüya sahibinin dininin güzelliğine ve sağlamlığına yorumlanır.

Yorum Yap