Rüyada Yeşil Kıyafet Görmek

Yorum Yok -

Rüyada yeşil kıyafet görmek kişinin güzel ahlakı ve saygılı bir kimse olması sebebi ile çevresinde takdir toplayan, sayılan ve sevilen bir kimse olacağına, sözü geçen ve ağırlığı olan kişiliğine işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin maneviyatının güçlü, inancı sağlam biri olduğuna, hayır işi yapan ve yardıma ihtiyacı olanlara el uzatan kişiliğine yorulur.

Rüyada yeşil görmek hayra yorulur, yeşil kıyafetli bir kimse görmek ise kişinin herkesle iyi geçinen ve kolayca anlaşabilen, dini açıdan olgun ve dinin gereklerini yerine getiren, takva sahibi bir kişiliği olduğuna delalet eder.

Rüyada yeşil elbise giyen kadın görmek rüya sahibinin kalbinde merhamet olan, maneviyatı güçlü bir eşi ya da arkadaşı olduğuna delalet eder. Bu kişinin her daim rüya sahibinin arkasında duracağına, yol göstereceğine ve mutlu olması için gereken anahtara sahip olduğuna işaret eder.

Rüyada yeşil elbise hediye almak kişinin pişman olduğu ve sürekli tövbe ettiği hatalarının Allah katında kabul olacağına, af olunacağına, güzel günlere, sıkıntıların artık son bulacağına, kişinin sağlığının her geçen daha iyiye gideceğine ve mutluluğa işaret eder. Ayrıca bu rüya kişinin iş hayatında atacağı doğru adımlar neticesinde büyük başarılara imza atacağına, adını duyuracağına ve güzel işler yapacağına delalet eder.

Yorum Yap