Rüyada Yangın Görmek

Yorum Yok -

Rüyada siyah dumanlar çıkan yangın görmek, sıkıntıya düşeceğinize yorumlanır. Yangından beyaz duman çıkıyorsa sıkıntıdan kurtulmaya bir miktar eşyanın yandığını görmek, o eşyanın satılacağına ormanın, harmanın ekinin yandığını görmek felakete yorumlanır. Evinize yangın sıçradığını görmek, kötülüklere uğramaya ve elinize haram mal geçeceğine işarettir.

Rüyada dumansız bir yangın görmek, sıkıntıdan kurtulmaya delalet ederken, dumanlı yangın ise, sıkıntıya düşmeye işaretle yorumlanır.

Bir kimse rüyasında kendi evini yakıp kül etmiş olduğunu görse, iyiye yorumlanmaz. Bu rüyası onun hastalanacağı­na işaret olarak yorumlanır.

Rüyasında bir mahallenin veya bir yerlerin yandığını gör­mek, uzaktan bir haber alınacağına ve heyecanlanacağına işaret olarak yorumlanır.

Bir konağın veya bir evin yandığını, alevlerin kıpkırmızı etrafa dağıldığını görmek, uzaktan heyecan verici haber almasına; kendi evinin yandığını görürse, zarar ve ziyana uğrayacağına, korkunç bir kazadan dolayı hastalanacağına işarettir. Eşyalarının yandığını görmek, bundan sonra yapacağı işlerde başarılı olacağı anlamına gelir.

Yorum Yap