Rüyada Yabancı Ev Görmek

Yorum Yok -

Rüyada yabancı ev görmek rüya sahibinin uzak bir yer için seyahate çıkacağına, gurbete gideceğine işaret eder. Kişinin eğitimini tamamlamak ya da yeteneklerini geliştirmek için ülke değiştireceğim manasına da gelir. Rüya sahibinin maceraperest ve eğlenceli bir kişiliğinin olduğuna, bu sebeple yerinde durmak istemediğine, sık sık seyahat ettiğine, hayattan zevk aldığına tabir edilir. Bekar bir kimsenin rüyasında yabancı uyruklu biri ile yaşadığını görmesi yabancı uyruklu bir eşi olacağına delalettir. Evli kimseler için ise bu rüya yeni bir eve taşınmaya ve bu evle birlikte hanedeki mutluluğun artmasına yorulur.

Rüyada yabancı ev boyamak kişinin büyük bir yatırım yapacağına, değerli bir mülk satın alacağına bazen de gösterişli bir düğün ya da davet düzenlemeye de delalet eder. Rüyada evi koyu renge boyamak iş hayatında yeni anlaşmalar yapma, firmalarla görüşmelere katılmak, her geçen gün çevreyi genişletmek manasına gelir. Rüyada evin her bir bölümünü farklı renklere boyamak ise rüya sahibinin yaptığı işlerde kararsız kalacağına ve sıkıntılara düşeceğine delalet eder.

Rüyada yabancı evde yaşadığını görmek kişinin bu günlerde kendini hiçbir yere ait hissetmediğine, hislerinin zayıfladığı bir döneme girdiğine delalet eder. Bu rüya ayrıca kişinin aile bireyleri ile tamamen kopacak noktaya geleceğine, büyük iletişim problemlerinin yaşanacağına ve bu durumun olası tartışmalara zemin hazırlayacağına yorulur.

Yorum Yap