Rüyada Tırpan Görmek

Yorum Yok -

Tırpan görmek rüya sahibinin mutlu, huzurlu, sevinçli, verimli, neşe dolu, bol kazançlı, maddi sıkıntısız bir yaşama sahip olduğunun ya da olacağının delaletidir. Rüya sahibinin bir insanın yaşayabileceği en güzel duyguların her birini yaşayacağına, bolca kısmet, nasip ve rızık sahibi olacağına alamet eder. Rüya sahibi tırpan görme rüyasından sonra eski hayatından daha da güzel bir hayata kavuşacak demektir.

Rüyada tırpan biçmek, rüya sahibinin uzun zamandır aradığı sabit maaşlı işi bulacağını işaret eder. Bu rüyadan sonra o kişi düzenli gelir sahibi olacak ve ailesi içinde huzursuzluk yaşamayacak demektir.

Rüyada orak görmek, rüya sahibinin çok hayırlı işlere imza atacağını, bu işlerden güzel gelirler sağlayacağını, verimli yatırımlar yapacağını ve her zaman önüne çıkmayacak fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğini ifade etmektedir.

Rüyada ekin görmek, rüya sahibinin birden hayatına girecek bol paraya, rızka delâlet etmesidir. Rüyada ekin gören kişi şanslı ve talihli sayılır. Bu rüyadan sonra bereket ve bolluk maddi anlamda da manevi anlamda da onu bırakmayacak demektir.

Rüyada ekin biçmek, rüya sahibinin gücünün kuvvetinin yerinde olduğunu, kendine güvendiğini ve bu sayede girdiği her işi asla pes etmeden bütün zorluklara dayanarak başarması anlamına gelir. Rüyada ekin biçtiğini gören kişi kendini bildiğinden beri var olan hayallerinden asla vazgeçmeyecek demektir.

Yorum Yap