Rüyada Tereyağı Görmek

Yorum Yok -

Rüyada görülen tereyağı tartılıyor, almıyor veya satılıyor ise genç erkeklerin işlerinde başarı elde etmek için daha dikkatli olmaları gerektiğine yorumlanır. Bu rüyayı genç bir kız görürse hiç istemediği bir iş için zorlanacağına, olgun yaştaki kadınlar için dikkat ve basiretli bulunmaları gerektiğine işarettir.

Rüyada tereyağı görmek, yaşam şartlarınızın iyileşeceğine işarettir.

Hasta bir kimse, rüyasında tereyağı yediğini görse, bu gördüğü rüyası o hastanın iyileşeceğine, hastalıktan kurtulacağına işaretle tabir olunur.

Sıkıntı içinde bulunan bir kimse, rüyasında tereyağı görse, bu kimsenin gördüğü rüyası, onun içinde bulunduğu sıkıntıdan kurtulacağına, bolluğa ve refaha ereceğine işaretle tabir olunur.

Rüyada tereyağı görmek, faydalı ilme, şüp­heden uzak olarak Cenâb-ı Hakk’ı birlemeye, tekbir ve tehlile, sağlam inanca, karşısındaki şahsın gönlünü kendisine çeken hoşsohbet kadına işâret eder.

Bazen de rüyada tereyağı görmek, fıkıh ilmine, Kur’ân-ı Kerim okumaya, ilaca, mala, tahıla, kazanca, mal arzu etmeye, sıkıntı için­de bulunan kimse için ucuzluğa ve bolluğa, hasta olup da tereyağı yyen kişi içinde sıhhat ve afyete iiret eder.

Yorum Yap