Rüyada Tadilat Görmek

Yorum Yok -

Rüyada tadilat görmek, rüyayı gören kişinin yaşadığı hayatın monotonluğundan sıkıldığına, bazı değişiklikler ve yenilikler yapmak istediğine ve bunun için çaba harcadığına delalet eder. Rüyada tadilat görmek aynı zamanda rüyayı gören kişinin yakın bir zaman içersinde başka bir şehre yerleşeceğine ve bu şehirde yeni bir işe gireceğine de delalet eder. Rüya sahibinin bu sayede istediği yaşama kavuşacağına ve hayallerini bir bir gerçekleştireceğine delalet eder.

Rüyada tadilat görmek, rüyayı gören kişini iş ya da aile yaşamında kedi bilgisi ve düşündüğü şeyler dışında gelişen bazı olaylara delalete der. Rüyayı gören kişinin iş ya da aile yaşamında yalanacak olan yenilikleri sebebi ile sıkıntı yaşayacağına, bu sıkıntı duyduğu ortamdan kurtulmak için çaba harcadığına delalet edip, çaba göstermesinin bir hedefe ulaşamayacağını bildiğine de delalet eder. Rüya da tadilat görmek bir anlamda boşa kürek çekmek ile eş değer sayılır.

Rüyada tadilat yapıldığını görmek, rüyayı gören kişinin sürekli çevresindeki insanların sorunları ile uğraştığına ve bu sebepten dolayı kendi yaşamına gereken önemi veremediğine, bu sebeplerden dolayı da sıkıntı yaşadığına ya da yaşayacağına delalete der. Rüya sahibinin yenilik isteğinin gerçekleşmesi için bir süre daha beklemesi gerekecek.

Rüyada evde tadilat yaptığını görmek, rüyayı gören kişinin olumsuz ve önyargılı olan düşüncelerinden kurtulacağına ve bu sayede sıkıntı ve sorunlarına daha akılcı çözümler bulabileceğine delalet eder.

Yorum Yap