Rüyada Silah Sıkmak

Yorum Yok -

Rüyada silah sıkmak, rüya sahibi için çevresinde ahlaklı ve değerlerine sahip çıkan bir kimse olarak bilindiğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin bu özellikleri sebebi ile de çevresi tarafından sevilen ve saygı duyulan biri olduğuna, yardıma ihtiyacı olduğu her an mutlaka birini bulacağına ve bulduğuna delalet eder.

Rüyada birisine silah sıktığını görmek, rüyayı gören kişinin hayır duası alacak olmasına delalet eder. Rüyayı gören kişin iş yaşamında başarılar kazanıp güzel gelirler elde edeceğine ve yardıma muhtaç olan bir kimse için kazancından harcayacağına, bu sayede çok büyük hayrı duaları alacağına delalet eder.

Rüyada havaya silah sıktığını görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında güzel başarılar elde ederek zorluklar ile kazandığı gelirini birisi için kullanacağına, bu kimsenin ise hayırsız bir kişi olduğuna delalet eder. Rüyayı gören kişi hem maddi anlamada zarara uğrarken manevi olarak da üzüntü yaşayacağına delalet ediyor.

Rüyada eve doğru silah sıktığını görmek, rüyayı gören kişinin ailesine düşkün bir kimse olduğuna, ailesindeki her bireyin ihtiyacı olan maddi ve manevi desteği onda bulabildiğine delalet eder. Rüyada eve doğru silah sıktığını görmek o hane içinde bulunanların dertlerine deva olmaya, problemlerini çözmeye, hayır duası almaya delalet edip ayrıca maddi anlamda da her daim destek olmaya tabir olunur.

Yorum Yap