Rüyada Selam Verdiğini Görmek

Yorum Yok -

Rüyada arasında düşmanlık olmayan bir kimseye selam verdiğini gören kimseye, selam verdiği adam tarafından ferahlık, emniyet ve hayır erişir.Bir kimsenin rüyada düşmanıyla selamlaşıp sarılması, aralarındaki düşmanlığın gitmesine yorumlanır.

Eğer aralarında bir düşmanlık varsa, o kimse selam verdiği adama galip gelir ve onun düşmanlığından ve kötülüğünden güvenlikte olur.Eğer selam verilen kişi düşmansa o kişi rüya sahibine galip gelir ve kötülüğünden emin olur.

Rüyada selam vermek, güzel söz işitmeye ve onun mislini söylemeye yorumlanır.

 

Rüyada selam vermek, üzerine selam verilen için boyun eğmek ve itaat etmektir. Bazen de selam vermek, selam veren kimsenin onun selamını alan kimseye muhtaç olmasına yorumlanır.

Selam verdiği kişi düşman değilse o kişi tarafından ferahlık gelmesine işarettir.  Selam verilen kişi tanınmayan yaşlı bir kişiyse Allah’ın azabından kurtulur. Eğer yaşlı kişi tanınıyorsa rüya sahibinin dikili ağaçları ve meyveleri bol olur. Düşmanıyla sarılıp selâmlaştığını gören kişinin düşmanlığı sona erer. Bazı yorumculara göre selam vermek Müslüman olmak demektir.

Yorum Yap