Rüyada Şahit Görmek

Yorum Yok -

Rüyada şahit olduğunu görmek, başkalarına yardım etmekle yorumlanır.Birisinin aleyhine şahitlik ettiğini görmek, adliyedeki bir davayı kaybetmeye, yalancı şahitlik yaptığını görmek, işlerinin düzeninin bozulacağına, güçlüklerle karşılaşmaya işaret sayılır. Birinin yalancı şahitlik yaptığım görmek, onun kendisine ve etrafındakilere kötülüğünün dokunacağına işarettir.

Rüyada şahitlik etmek rakiplerini yeneceğine ve herke­se gücünü ve başarısını ispatlamakla tabir edilir.

Bir kimsenin rüyada kendisini şahitlik etmek amacıyla mahkemede bulunduğunu görmesi, onun (rüya sahibinin) hak yoluna girdiğine işarettir.

Rüyasında birinin yalancı şahitlik ettiğini veya kendisinin yalan şahitlik yaptığını görse, kendi şahsına veya başka birisine zarar vermeye, vereceğine işarettir denilmiştir.

Bir kimsenin rüya da doğru şahitlik yaptığını görmesi, bor­cunu ödeyeceğine, verdiği sözleri yerine getireceğine işa­rettir denilmiştir.

Bazı yorumcular, rüyadaki görülen şahitlik, düşmanlığa işarettir demişlerdir. Rüyasında bir şey için şahit getirdiği­ni gören kişi, bir insanla davalıdır. Bir işi için şahit bulmaya çalıştığını gören kişi, fakat bulamadığını görse, davası kendi aleyhine sonuçlanır ve sonuçlanacağına işarettir.

Yorum Yap