Rüyada Puro İçmek

Yorum Yok -

Rüyada puro içmek; korku veya güven eksikliği ile başa çıkmak için bir bağımlılığı tasvir edebilir. Alkol gibi yorumlanan sigara da dikkati toplama sırasında korkuları da engeller. Bu sigara ya da puro bağımlılığı; bazen yakın arkadaşa, dosta göstergedir, çünkü puro stresi karşılamak için bir yardımcı imgedir.

Rüyada puro içmek; gerginlik ve endişe işaretidir. Bazı yorumculara göre gerçek hayatta sigara, puro veya bağımlılık yapan bir madde kullanılıyor ise görülen bu rüya pişmanlıkları ve bırakma düşüncelerini yansıtır. Eğer rüyada içildiği görülen purodan çıkan siyah bir duman varsa, bu önünüze çıkacak sorunların ve olası kayıpların kehanetleridir. Duman rengi çok açık, beyaz ya da parlak ise iyiye işaret eder ancak kısa süreli bir başarı olabilir.

Bu rüya kendiniz veya içinde yaşadığınız ortam ile hoşnutsuzluk duygularınızı yansıtır. Eğer izin verilmeyen bir yerde puro içtiğinizi görüyor iseniz bu yasak ve imkânsız bir şey ya da size ait olmayan bir şey almak istediğinize yorumlanır. Bazı modern rüya tabircilerine göre bu rüya sağlığını tehlikeye atan kişi için bir uyarıdır.

Puro ya da sigara içen birisini görmek; gurur işaretidir. Kimi yorumlara göre ise bu rüya; bazı insanların bir süre sizin için sıkıntı yaratacağı anlamına gelir. Rüyada puro keyfi bir şekilde içiliyor ise barış ve birlik için bir işaret, başarı ve gönül rahatlığına delalettir. Rüyada sigara, puro içtiğinizi görüyor ama gerçekte içmiyorsunuz durumunuzda korku ifadesidir. Eğer hem gerçekte hem de rüyada sigara, puro içtiğinizi görürseniz bu rüya bir teslimiyetin işaretidir.

Yorum Yap