Rüyada Pantolon Görmek

Yorum Yok -

Rüyada pantolon görmek, iyilik ve hayırlı iş ile yorumlanır. Kendi pantolonunu görmek, yeni bir elbise giy­meye, pantolonunu giydiğini görmek, kendi fikir ve kanaatleriyle yeni bir işe atılmaya işarettir. Sırmalı pantolon giymek askere gitmeye, üniforma kavuşmaya işarettir. Açık renk ve ince kumaştan pantolon giymek hoppa bir kadınla tanışmaya, ipekten pantolon giymek kazançlı ye­ni bir işe, deri pantolon giymek zahmetli bir kazanca işarettir. Rüyada pantolon görmek, itibar sahibi (saygın) bir kimse ve iyilik sever bir kimseye işarettir.

Siyah pantolon giydiğinizi görmek, hatırlı ve saygınlığa işa­rettir, şeklinde tabir edilir. Siyah pantolon giymek resmi bir da­vete katılmaya da yorumlanır. Ayrıca rüyada siyah pantolon giymek, hatırlı bir kişi ile tanışacağınıza da yorumlanır.

Eski ve yırtık pantolon görmek, üzüntü ve kedere işaret olarak tabir olunur. Rüyasında yün pantolon gören kimse, iyiliklere ve hayırla­ra işaret olarak yorumlanır.

Rüyada yeni bir pantolon giydiğini gör­mek, çeşitli şekillerde yorumlanır.

Mavi pantolon giymek genç kişilerle dostluğa; yeşil pantolon giymek ise dinine bağlı kişilerle arkadaşlığa; beyaz pantolon giymek mutlu günler geçireceğinize; yırtık ve kirli pantolon giymek ise keder ve sı­kıntıya işâret eder.

Yorum Yap