Rüyada Nikâhlandığını Görmek

Yorum Yok -

Rüyada nikâhlandığını görmek kişinin hayatında büyük kararlar alacağına ve değişiklikler yapacağına işaret eder. Rüya sahibinin geleceği için büyük planlar yapacağına, çok çalışacağına, kurulu bir süzen istediğine ve bunun için gerekli adımları atacağına, evliliğe gün geçtikçe yaklaşacağına delalet eder. Bazılarına göre bu rüya kişinin hayırlı bir işe vesile olacağına ve başkalarına mutluluk getireceğine işaret eder.

Rüyada nikâhlandığını duymak rüyayı gören kişinin uzun zamandır planlarını yaptığını, niyetlendiği bir işi artık yapacağına, çalışma hayatında doğru adımları atacağına ve iyi yerlere geleceğine, maddi açıdan elinin bollaşacağına, rahat günler geçireceğine, refah içinde yaşayacağına, gelirini artıracağına, mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, disiplinli, planlı ve programlı hareket edeceğine ve bu şekilde tüm istediklerini elde edeceğine, hedeflediği noktaya ulaşacağına, hayatta yaşanacak birçok olumlu gelişmeye delalet eder.

Rüyada evlenmek kişinin alacağı müjdeli bir habere işaret eder. Rüya sahibinin mutluluğunun her geçen gün artacağına ve her gelen yeniliğin sevinç getireceğine, kişinin ettiği duaların ve tövbelerin Allah katında kabul olacağına delalet eder.

Rüyada evli ve çocuklu olduğunu görmek, rüya sahibinin hayatında sıkıntıya düşürecek her şeyin olumlu noktalara dönüşeceğine, kişinin aldığı kararların yerinde olacağına ve mutlulukla sonuçlanacağına ve bu kararları hayata geçirerek tüm yaşamını hayırlı ve olumlu yönde değiştireceğine yorulur.

Yorum Yap