Rüyada Nas Suresini Okumak

Yorum Yok -

İslami açıdan bu rüya kişinin emellerine ulaşacağını gösterir. Rüyada nas suresini okumak rüya sahibinin dua ve dileklerinin olacağını işarettir. Allah yolundan sapmayan ve her zaman doğruluk peşinde koşan rüya sahibinin geleceği çok parlaktır. İyi kalpli, cömert ve yardım sever bir kişi olduğu için çevresinden hep takdir toplar. Dünya hayatında sıkıntı çekmez ve bolluk içinde yaşar.

Hayırlı bir rüya olup kişinin sıkıntılarının sona ereceğini gösterir. Rüyada nas suresini okumak rüya sahibinin düşmanlarını yeneceğini de gösterir. Kendisine zarar verecek kimseler vardır. Bu kimseler ile mantık yolu ile savaşacak ve kazanacaktır. Kötülükler içine doğacağı gibi çevresinde haset olan kişileri de kendinden uzaklaştıracaktır. Akraba ve çevresinden kendisine destek olan kişilerin de çok olduğunu belirtir.

Rüya sahibi bazı hatalar yapmış ama bu hataları telafiye gitme yolunu seçmiştir. Size kötülük yapacak kişilerden emin olacağınızı ve bu kimselere karşı akıllıca tutum sergileyeceğinizi gösterir. Maddi ve manevi açıdan güzel bir hayat yaşayacaksınız. İş ve aile yaşamınızda rızık artacak ve bereket olacak. İyi bir rüya olup geleceğinizin parlak olduğunu gösterir.

Rüyada nas suresini okurken ağladığınızı görürseniz bu rüya çok hayırlı olup hayatınız boyunca sıkıntı ve dert görmeyeceğinize işarettir. kendiniz mutlu olacağınız gibi çevrenize de mutluluk saçıyorsunuz.

Yorum Yap