Rüyada Küs Olduğun Birisiyle Konuştuğunu Görmek

Yorum Yok -

Rüyada küs olduğun birisiyle konuştuğunu görmek, rüyayı gören kişinin uzun zamandan beri çözüme kavuşmayan bazı sıkıntılarının olduğuna ve bu sıkıntılardan da kısa zaman içinde alacağı müjdeli bir haber ile kurtulacağına delalet eder. Bunun yanı sıra dava ya da mal konusunda açılan miras konularının da rüya sahibinin tarafından olumlu şekilde çözümleneceğine yorumlanıyor.

Rüyada birisine küstüğünü görmek rüyayı gören kişinin yaşamında bazı sıkıntıların yaşanacağına ve iş hayatından da yaşanan sorunlar sebebi ile gelirinin azalabileceğine delalet eder. Rüyada birine küsmek sorunun kısa zamanda çözümlenmeyeceği şeklinde yorumlanıyor.

Rüyada küs olunan kişi ile barıştığını görmek gerçekten de küs olunan bir kişi ile barışılacağına ve dargınlıkların son bularak aile içinde ya da çevresi içinde daha huzurlu bir yaşam sürüleceğine delalet eder. Bunun yanı sıra bazı âlimlere göre ise gerçekten küs oluna kişi ile rüyada barıştığını görmek dargınlığın artacağına ve hatta düşmance tavırlar içine girileceğine yorumlanır.

Rüyada küs olunan kişiyi görmek ise genellikle kişinin kurumlardan beklediği haberin yakın zamanda geleceğine yorumlanıyor.

Rüyada birisine darılmak rüya sahibinin kafasında olan düşünceler sebebi ile kimseye açılamayarak kendini yalnız hissettiğine delalet eder. Rüya sahibinin ayrıca iş hayatında ya da sosyal hayatında bazı olaylar yaşayarak sonucunda haksızlığa uğramasına da delalet eder. Bazı âlimlere göre ise rüya sahibinin oldukça sıkıntılı günler geçireceğine ve maddi anlamda da sıkıntılı zamanlar yaşayacağına rivayet olunuyor.

Yorum Yap