Rüyada Kedi Ölüsü Görmek

Yorum Yok -

Rüyada kedi ölüsü görmek; kötü şansa sahip olduğunuz anlamına gelebilir. Sevgi ve şefkat ihtiyacı yanında, kediler bağımsızlığı, bireysel özgürlüğü temsil eder. Ölen bir kedi rüyası bağımsızlık duygunuzun öldüğüne, bağımlılıklarınızın arttığına işaret eder. Bu rüyayı kişisel hayatınızda ciddi sorunlara yol açmadığından emin olmanız veya ihtimallere hazırlıklı olmanız için bir uyarı rüyası olarak kabul edebilirsiniz.

Rüyada kedi ölüsü görmek; eğer kedilerden hoşlanmayan ya da alerjisi olan biri iseniz, zayıf yönlerinizde zafer kazanmış olduğunuz anlamına gelir. Bu dünyada sizin için olumsuz olan kedilerden çok sayıda mevcut ve kediler çoğu durumda sizden çok zayıftır, ancak rüyanızda güçlüsünüz ve bu rüya size gerçek hayatınızda da güçlü olmanız gerektiğini öğretmeye çalışıyor. Belki de sizi huzursuz eden veya yapmanız gerekenleri engelleyen, kendinizi zayıf hissettiren birisi olabilir. Rüyadaki kedi ölüsü; size gerçekten kazanacağınız bir şeyi gerçekleştirmek için savaşmanız gerektiğini simgeler.

Ölü bir kedi rüyası gerçek hayatta kedi sevenler için yakında trajik olaylar yaşayacağı anlamına gelebilir. Kediler sevgi, şefkat, sezgi gücünün simgesidir, bu açıdan rüyada ölü kedi görmek; gerçek hayatta da bir şeylerin öleceğini, azalacağını gösterebilir. Bu, fiziksel olarak bir yaşam kaybı olmayabilir, daha çok duygusal alandaki bir kayıp olacaktır.

Ölü bir kara kedi rüyası göreceli olarak iki farklı şey anlama gelebilir. Kara kedi çoğu kültürde uğursuzluk, kötülük sembolüdür. Ölü bir kara kedi gördüğünüz bir rüya, kötü şansın, uğursuzluğun gittiği, şanslı bir döneme girdiğiniz anlamına gelebilir. Bununla birlikte, ölü bir kara kedi görmek; daha kötü bir şansa, uğursuzluğa sahip olduğunuz anlamına da gelebilir. Kara bir kedi görmek; kişiye göre uğursuzluğun, lanetin mühürlendiği ve artık yapılacak bir şeyin olmadığını ifade edebilir.

Yorum Yap