Rüyada Kaş Dökülmesi

-

Rüyada kaş dökülmesi, rüyayı gören kişinin ailesinden veya etrafımdakiler den bir kişinin amansız bir hastalığa yakalanacağını veya ölüm haberini alacağını anlatır. Ayrıca bu rüya eğer sevgilisi var ise kişinin sevgilisi ile sorunlar yaşayıp ayrılık seviyesini geleceğine de yorumlanır.

Rüya sahibi eğer evli ise boşanma yaşayabilir, bir erkek kaşlarının döküldüğünü görüyorsa hayatında maddi anlamda bir kayıp olacak demektir. Eğer bir kadın kaşlarının döküldüğünü gördüyse yakın bir zamanda ayrılık yaşayacak anlamına gelir.

Rüyada kaş aldırmak, rüyayı gören kişinin dini anlamda iyi işler yaptığına delalet eder. Rüyada bir erkek kaş aldırıyor ise rüya sahibi hatalı adımlar atacak ve helal olmayan yollardan para kazanacak demektir. Bir kadın kuaförde kaşlarını aldırdığını gördü ise yardıma ihtiyacı olacağını anlatır. Eğer kadın cımbız ile kaşlarını kendi aldığını gördüyse kimsenin yardımına gerek kalmadan sorunlarını kendi başına halledecek demektir.

Rüyada kirpik dökülmesi, rüyayı gören kişinin annesi veya babasından destek göreceğini anlatır. Eğer kişinin iki gözünün de kirpikleri döküyor ise dinine yüklenecek ve ibadetlerini ağırlık verecek olmasını işaret eder. Bu sayede rüya sahibi Allah katında kabul görecektir.

Rüyada saç dökülmesi kişinin uzun zamandan beri tasarladığı seyahati yapmaktan vazgeçeceğini son anda bazı farklı durumlar yaşayacağına delalettir. Rüyada saçının döküldüğünü gören kişi kadın ise bir hastalığa yakalanacak ama hemen sonra şifa bulup kurtulacak demektir. Rüyada saçı dökülen kişi erkekse bir ihanet yaşayacak demektir.