Rüyada Jandarma Görmek

Yorum Yok -

Rüyada jandarma görmek, güvenlik ve em­niyet olarak yorumlanır. Yolda giderken jandarmalar tarafından çevrildiğinizi veya durdurulduğunuzu görmek, sevinç ve neşenizin pek uzun sürmeyeceğine işaret eder. Rüyada jandarma görmek, işlerinde başarılı ol­maya işaret eder. Bir kimsenin rüyasında kendisinin jan­darma olduğunu ve bir karakolda bulunduğunu görmesi, onun her işinde başarılı bir kişi olacağına işaret eder. Bazen de jandarma görmek, bir haber almaya işarettir. Rüyasında bir karakolda jandarma eriyle karşılaşıp selamlaştığını ve konuştuğunu gören kişinin bir haber alacağına işarettir şeklinde yorumlanmıştır.

Kişinin rüyada bir jandarma bölüğünün yolda yürüdüğü­nü görmesi, beklemekte olduğu müjdeli bir haberi alaca­ğına işaret eder şeklinde yorumlanmıştır. Bazı yorumcular, rüyada jandarma görmenin emniyet ve selamette, huzur içinde olmaya işaret eder şeklinde yo­rumlamışlardır.

Rüyada jandarma görmek, başarıya işârettir.

Rüyada jandarma gören kişiyi, çok yakın zamanda büyük bazı uğraşlar bekliyor demektir. Ancak, böylesine bir rüyayı gören kişi uğraşlarının sonunda kesin bir başarıya ulaşacak demektir. Ayrıca asker, güven ve güvenli anlamına da gelir.

Yorum Yap