Rüyada Ihlamur Görmek

Yorum Yok -

Rüyada ıhlamur görmek, genellikle hayra yorumlanır. Eş, ahbap ile birlikte ıhlamur içmek, bir tanıdık hastanın şifa bulacağı anlamına gelir.

Ihlamur çaydanlığı, sonu hayırlı bir yolculuktur.

Rüyada ıhlamur görmek rahat ömür ve kârlı işe işarettir. Ihlamur içmek, hasta dostlarınızı ziyaret ederek onları mutlu edeceğinize işarettir.

Rüyada limonlu ıhlamur içtiğini görmek, hiç umulmadık bir zamanda, beklenmeyen bir sevindirici haber almaya işaretle yorumlanır.

Rüyada ıhlamur çiçeği görmek, evlenme yolunda atılacak iyi bir adım ve hayırlı sonuçla biteceğine işarettir.

Rüyada ıhlamur kaynatmak, sağlığın yerin­de olmasına ya da hastanın iyileşmesine yorumlanır. Hasta bir kimsenin rüyada ıhlamur içtiğini görmesi, iyileşmesine işârettir.

Sıkıntılı bir kimsenin rüyada ıhlamur içti­ğini görmesi, sıkıntısından kurtulmaya işârettir.

Rüyada ıhlamur ağacı görmek evlenmeye, bolluk ve berekete işârettir.  Rüyada ıhlamur ağacı görmek, mali durumunuzun düzeleceğine işarettir. Ihlamur ağacı görmek, kazançlı bir işe yorumlanır Ihlamur ağacı dikmek kârlı bir işe başlayacağınıza, ıh­lamur ağacı gölgesinde oturmak güzel ve sevindirici bir haber, alacağınıza işarettir. Ihlamur ağacına çıkmak iyi, inmek kötü olarak yorumlanır. Ihlamur ağacının kırılması, işlerinizin bozulacağına, ıhlamur pişirmek sıhhatinize itina ettiğinize işarettir.

Yorum Yap