Rüyada Hayat Kadını Görmek

Yorum Yok -

Rüyada hayat kadını görmek rüya sahibinin sakin geçen hayatının yerine karışıklıklarla dolu bir hayatın geleceğine, oldukça çok sorun ve problem yaşayacağına, rüyayı gören kişinin aklındaki çıkmazlara, kötü olaylarla karşılaşmaya, şansın kaybedileceğine şeklinde yorumlanır. Bu rüya düzenli ve verimli giden olayların bir anda ters gideceğine delalettir.

Rüya sahibinin canını sıkacak, moralini alt üst edecek ve ruh halini olumsuz etkileyecek haberler alacağına, tatsız olaylar yaşayacağına, sahip olduğu mutluluğu kaybedeceğine, sevdikleriyle ayrılık yaşayacağına ve çevresindeki kişilerle anlaşmazlık yaşayacağına işaret eder.

Rüya sahibinin hanesinin içindeki huzurun bozulacağına, aile içindeki bağın kopacağına, mutsuzluğa ve ayrılıklara işaret eder. Aile yaşantısında giden tüm bu olumsuzlukların iş hayatına ve sosyal hayata da yansıyacağına, bütün aksiliklerin rüya sahibini bulacağına ve zor günler yaşanacağına işarettir.

Rüya sahibi bekarsa sevdiği kişiyle, evliyse eşiyle arasının bozulacağına işarettir. Rüya sahibinin gönül dünyasındaki kişiyle yaşayacağı fikri münakaşalara, birbirlerine tahammüllerinin kalmadığına ve anlaşmazlıklar yaşanacağına şeklinde yorumlanmıştır.

Rüya sahibinin umut beslediği ve güzel sonuçlar beklediği herhangi bir şey hakkında hayal kırıklığı yaşayacağına işarettir. Aynı zamanda rüya sahibinin doğru yolda olduğuna dair var olan inancının sarsılacağına, aslında bu yolun kendisi için iyi olmadığını geç fark etmesinin kendisinde yol açacağı pişmanlığa ve üzüntüye delalettir.

Yorum Yap