Rüyada Fındık Yemek

Yorum Yok -

Rüyada fındık yemek, rüya sahibinin yaptığı küçük yatırımların büyük getirisi olacağı anlamındadır,  başarı ve mutluluk getireceği kabul edilir. Rüya sahibinin yaşamını değiştireceğini, maddi açıdan çok daha güçlü hale gelmesini sağlayacak bazı girişimlerde bulanacağını ve sonuçta bu amacına ulaşacağını gösterir. Bu rüya aynı zamanda hayırlara vesiledir, zenginliğin de ağız tadının da artacağı şeklinde yorumlanır.

Bu rüya, rüya sahibinin ekmeğini alın teriyle kazandığını gösterir. Bu kişi helal süt emmiştir, hakkı olandan fazlasına tenezzül etmez, kimsenin bir iğnesine bile dönüp bakmaz, dürüst, çalışkan ve azimli birisidir.

Eğer rüyanızda kabuklu fındık yiyorsanız, bu rüya hayra yorulmaz. Rüyayı görenin kazancının azalacağı ve kendisinin sahip olduğu imkanların kesileceği şeklinde tabir edilir. Zor ve sıkıntılı günlerin yaşanacağı, maddi yükümlülüklerinin artacağı ve kişinin geçim derdi içine gireceği yönünde  yorum yapılır.

Eğer rüyanızda yeşil fındık yiyorsanız bu, karşınızdaki engellerin ortadan kalkacağını, elde ettiğiniz başarıların artacağını, işlerinizin yoluna gireceğini ve yeni kapılar açılacağını gösterir.

Bu rüyayı gören kişi, kazançlı işler yapacak, başarılı olacak, rakiplerini arkasında bırakacak ve bu sayede rahat bir nefes alacaktır. Bu rüyanın sahibinin, kendisi için çok verimli olacak günler geçireceği ve hayatının en parlak dönemlerinden birini yaşayacağı şeklinde tabir edilir.

Yorum Yap