Rüyada Evi Boyamak

Yorum Yok -

Rüyada evi boyamak, rüyayı gören kişinin ailesinde yaşanacak olan değişikliklere delalet eder. Bu anlamda boyanan renk oldukça önemlidir. Evi boyadığını gören kişi ummadığı anda ummadığı bir sürpriz ile karşılaşır. Tak başına tüm evi boyadığını gören kişi oldukça zorlu bir işe adım atacağına ve zamanda içinde strese gireceğine delalet eder.

Rüyada evi beyaz renge boyadığını görmek ya da açık bir renge boyadığını görmek hayırlı olarak yorumlanıyor. Rüyayı gören kişinin iyi haberler alacağına, evliliğe, evlada, sağlığa ve esenliğe delalet eder.

Rüyada evi siyah renge boyadığını görmek ya da koyu bir renge boyadığını görmek pek hayır ile yorumlanmaz. Rüyayı gören kişiyi sıkıntılı günlerin beklediğine delalet edip, rüya sahibini depresyona gireceğine ve sıkıntıları sebebi ile psikolojisinin bozulacağına delalet eder.

Rüyada kireç yaptığını görmek, evi kireç ile boyamak rüyayı gören kişinin gözyaşlarının dineceğine, mutlu bir yaşama kavuşacağına, evinde huzur ve güzelliğin olacağına delalet eder. Aynı zamanda rüya sahibine fenalığı dokunan kimselerin artık ona zarar veremeyeceklerine bu sebep ile de rüyayı gören kişinin mutlu bir yaşam süreceğine yorumlanır.

Rüyada badana yaptığını görmek güzel ve sevinçli haberler almaya, sağlıklı ve başarılı bir yaşam sürmeye delalet eder. Rüyayı gören kişinin geçmişte sıkıntılı zamanlar geçirdiğine ve fakat artık bunların geride kaldığına delalet eder.

Yorum Yap