Rüyada El Ele Görmek

Yorum Yok -

Rüyada el ele tutuşan insanları görmek, barış dolu günlerin yaşanacağı dönemi ifade eder. Rüyada el ele görmek düşmanlardan uzak günlere de yorumlanır. Rüyayı gören kişi başkaları ile el ele tutuşuyorsa, kötülükten ve fesatlıktan uzak günler yaşayacağına işarettir.

Ayrıca bu rüyayı gören kişinin aile yaşantısında her şey yolunda gider ve kendisini her zaman için koruyabilir. Kişinin kendisinden başka etrafında bulunan diğer kişileri de düşüneceğine ve onların hayatlarında önemli yardımları olacağına işarettir.

El ele gören kişinin rüyası, kişinin yüce gönüllü olduğuna, zor durumda olan kişilere yardım ettiğine, yalnızca insanlara değil hayvanlara da yardım ettiğine işarettir.

Rüyayı gören kişi sevgilisiyle el ele tutuşuyorsa, yakın zamanda evlenme teklifi alacaktır. Eşiyle el ele tutuştuğunu gören kişi yakın bir zamanda ev sahibi olacaktır. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin ekonomik durumu hep iyi olur. Eşi ile arasındaki sevgide sürekli olur.

Rüyada tanımadığı birisi ile el ele tutuşmak kötü şeylere yorumlanır. Kişinin tehlikeli işlere bulaştığını, etrafında güven oluşturmayan insanların olduğuna işarettir. Bu rüyayı gören kişilerin mutlaka gelecekte verecekleri kararlar için bilene ya da aile büyüklerine danışmaları gereklidir.

Rüyayı gören kişi bir başkası ile ortaksa, ortaklıklarda yalan ve dolanın yaşanacağına ve resmi kurumlar ile sıkıntı yaşanacağına işarettir.

Yorum Yap