Rüyada Dayıyı Görmek

Yorum Yok -

Rüyada dayıyı görmek hayatta tecrübe edilmemiş olaylar ile karşılaşmaya ve bu durumu çözmek adına bir bilene danışmaya delalettir. Bu rüya bir diğer şekliyle de; kişinin kendisini, yalnız ve güçsüz hissettiği için yanında onu koruyan, dinleyen ve onu yönlendirecek birine ihtiyaç duyduğuna alamet edilir.

Dayıyı rüyada ağlarken görmek, sanılanın aksine hayra alamettir. Talihin açılacağı, güzel haberler alınacağı, sıkıntıların, hastalıkların kaybolacağı ve hayallerin gerçekleşmesi gibi birçok güzel ve mutluluk verici olayın başa geleceği rivayet edilir.

Genel olarak rüyada kişinin kendi dayısını görmesi, kendisini yalnız hissetmesi ve koruyucu birine ihtiyaç duyması şeklinde yorumlandığı için, rüyada dayıyı öpmek de hayatına kendisini yalnız hissettirmeyecek birinin girmesine delalet eder. Bu vesileyle hayatındaki tüm zorluklara göğüs gerebilecek gücü kendisinde bulacaktır.

Bu rüyayı gören kimsenin, hem dünya hem de ahirette yanında olacak çok güvendiği bir dosta sahip olacağı müjdelenir. Birbirlerinin her derdine ortak olup, kadir kıymet bilecekleri rivayet edilir.

Rüyada dayıyı hasta görmek, maddi kayıpları ve iş kaybını işaret eder. Dikkatli olunmazsa bugüne kadar maddi anlamda kat edilmiş yolun hepsini heba edecek talihsizliklere yol açılabilir. Bu maddi ziyan beraberinde manevi olarak çöküntü de getirebileceğinden, yüksek meblağların söz konusu olduğu alım, satım gibi işlerde dikkatli olunması gerekir.

Bu rüya, uzun zamandır içine attığı, kimse ile paylaşamadığı dertlerini, sıkıntılarını anlatabileceği güvenilir bir kimse ile konuşarak rahatlamaya delalettir.

Yorum Yap