Rüyada Dalga Görmek

Yorum Yok -

Rüyada dalga görmek, şiddetli bir azaba işaret olarak yorumlanır. Dalgaların yükseldiğini görmek, evi ise görenin bir kız çocuğu olacağına bazen de sonuç alınamayacak bir işe işa­ret eder. Dalgaların içinde kendisinin boğulduğunu görmek, güzel bir gençle tanışmaya işarettir. Dalgaların köpürdüğünü görmek, uzaktaki akrabadan veya dostlardan birinin ani olarak geleceğine işarettir. Dalgaların kayalara çarptığını görmek, arzunuza güçlükle ulaşabileceğinize ve güçlükle karşılayacağınız bir teşebbüse işa­rettir. Dalgaların altında sandalın kaldığını görmek, denizde yolcu­luk arzu ettiğinize işarettir.

Rüyada denizi pek öfkelenmiş, dalgalarının yükselip indiğini görmek, azap verici, sıkıntı ve şiddetli bir duruma işarettir.

Bir kimsenin rüyada dalgaya kapılıp sürük­lendiğini görmesi, Allah Teâlâ’nın emirlerin­den yüz çevirmeye ve günaha işâret eder.

Rüyada görülen küçük ve ahenkli dalgalar, sakin ve huzurlu hayata, ahenkle yürüyen dünya işlerine ve kalp huzuruna; hırçın ve kaba dalgalar azabı gerektirecek işlere ve şid­dete işâret eder.

Bazen de dalga görmek, hilekar ve dalavereci, aldatıcı bir kimseyle karşılaşmak şeklinde yorumlanır.

Rüyada dalgalı deniz görmek başarının biraz güç olacağı anlamına gelir.

Yorum Yap