Rüyada Çöl Görmek

-

Rüyada çöl görmek şiddetli mihnettir, fakat bir süre sonra bir çaresini bulup çalışmaya başlayıp darlıktan kurtulmaya sıhhat ve afiyete işarettir. Harap mevkide bulunmak fakir ise ölü­me, çöl ne kadar geniş ve büyük olursa o derece ferahlığa işarettir.

Rüyada kendinizi bir çölde görmeniz, şiddetli yalnızlık içinde sıkıntı ve zorluk çektiğinize işarettir veya sıkıntılar­dan kurtulacağınıza işaret olarak da yorumlanır.

Rüyada görülen çöl, yalnızlığa işaret olarak yorumlanır. Bir kimse, rüyasında kendisini tek başına uçsuz bucaksız bir çöldeymiş olduğunu görse, bu rüya, rüyayı gören kişi­nin ailesinden uzaklaşıp tek başına yalnız kalmak istedi­ğine veya rüya sahibinin tek başına kalıp büyük yalnızlık içinde üzüntü ve sıkıntı çektiğine işarettir şeklinde yo­rumlanır. Rüyada ucu bucağı görülmeyen bir sahrada tek başına kaldığını görmek, ailesinden uzakla­şıp tenha bir yerde yaşamaya işâret eder. Çöl rüyası görmek pek iyi değildir, sıkıntı ve bu­nalıma işarettir.

Rüyada çöl görmek, yalnızlığa ve kimse­sizliğe işâret eder.

Rüyada çölde olduğunu görmek, rüya sa­hibinin kendi başına yaşamaktan memnun ol­duğuna işârettir.

Rüyada bir çölde sevdiği dost ve arkadaş­larıyla birlikte olduğunu görmek, dost ve ah­bapları tarafından sevilmeye işârettir.

Rüyada çölde akan bir suya rastlayıp o udan içtiğini ve serinlediğini görmek, üzüntü ve kederden kurtulmaya işâret eder.

Rüyanızda çölde bulunduğunuzu ve bir va­haya geldiğinizi görmeniz, ümitlerinizin gerçekleşebilmesine kısa bir süre kaldığına işâret eder.