Rüyada Çengelli İğne Görmek

Yorum Yok -

Rüyada çengelli iğne görmek, kişinin çevresinde iyi insanlar olduğu gibi sürekli olarak temiz kalpli insanlarla karşılaşacağına işarettir. Karşılaştığı insanlardan hep iyilik ve hayırlı şeyler görecek olan kişinin aynı zamanda müjdeli haberler alacağına da delalet eder. Beklediği haberlerin geleceği ve yeni huzurlu başlangıçlar yapacağına işaret eder.

Kişi rüyasında çengelli iğne taktığını görüyorsa bu onun çok ama çok mutlu olacağı bir haber alacağı anlamına gelir. Hatta aldığı bu haberi çevresindeki herkesle paylaşmak isteyeceğini ve gerekirse kutlamalar dahi yapacağını gösterir. Bu belki iş belki de özel hayatla ilgili bir haber olabilir.

Kişi rüyasında kendisine çengelli iğne battığını gördüyse bu her ne kadar o an acı vermiş olsa da, aslında son derece hayırlı bir rüyadır. Hatta sanılanın aksine kişiye şans ve uğur getireceği anlamına gelir. Kendisine uzun zamandır beklediği hayırlı ve bol kazançlı kapıların açılacağı hatta girdiği işlerden fazlaca kar edeceği anlamına gelir.

Eğer rüyanızda çengelli iğne bulduysanız, uzun zamandır beklediğiniz o mutluluk artık kapınızda demektir. Hastaysanız sağlığınızda, şanssızsanız şansınıza hatta maddi sıkıntı çekiyorsanız da paraya kavuşacağınız anlamına gelir. Artık bu rüya ile birlikte bolluk ve bereket kapınızdan eksik olmayacak şans peşinizi bırakmayacaktır. Eski sıkıntılı ve şanssız günleriniz çok gerilerde kalacak ve siz de aradığız huzuru ve bolluğu sonunda bulacakasınızdır.

Yorum Yap